SERA ALÜMİNYUM FOLYO 15 Metre

Uygun Fiyat+1

10,49 TL

En İdeal Site: n11.comn11.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: n11 - 10,49 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 03/02/2023 20:46 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
1

İster Saklama İster Pişime İçin Kullanın

Alüminyum folyolar evinizin her alanında kullanabileceğiniz bir yardımcı niteliğinde. Gerçekten de mutfakta birçok amaçla kullanarak işinizi kolaylaştırmaya yarıyorlar. Başta yiyecekleri pişirirken hem lezzetli hem de çabuk olmaları açısından büyük kolaylık sağlıyor. Yalnızca pişirmek için değil yiyeceklerinizi saklamak içinde kullanmanız mümkün.

Evinizin her alanında kullanabileceğiniz alüminyum folyolar sadece mutfakta değil temizlik ve ev bakımı içinde yardımcınız. Bıçak ve makaslarınızı keskinleştirmek için, ya da pas veya küf lekelerini yok etmek için size yardımcı olacaktır. Aynı zamanda ütü masanızda örünün altına yerleştirdiğiniz alüminyum folyo ile hem kısa sürede hem de kolay bir şekilde ütü yapmak mümkün.

En Dayanıklı Olmaya Aday

Sera Alüminyum Folyo piyasada ki diğer ürünlere göre daha dayanıklı. Üretici firma tarafından kalınlığına özellikle dikkat edilen Sera Alüminyum Folyo aldığı ürünün dayanıklı olmasına dikkat edenler için vazgeçilemeyecek bir ürün. Özellikle tost makineleri için hızlı pişirmeyi arttırmak adına kullananlar dayanıklı ürün arıyorlarsa Sera Alüminyum Folyo ta istedikleri ürün. Tost makinesi için dayanıklı ve kalındır uzun süre kullanım sağlarsınız.

Gıdalarınızın yüzeye yapışmasını engeller. Mutfakta olduğu kadar dayanıklılığı açısından ütü masasında kullanmanız içinde uygundur. Uzun süre yıpranmaz ve incelmez. Piyasadaki birçok ürün gibi kolay deforme olmaz. Sera Alüminyum Folyo iş yerlerinde folyo ile işlem yapanların özellikle tercih ettikleri bir üründür. Fiyatı ve kalitesi ile cazip olan ürünü her ihtiyacınızda gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

7 Genel Puan

Fiyat Fayda Dengesi
6.5
Tüm Ekonomik Çevreler Tarafından Satın Alınabilirlik
6
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!
2 Yorumlar
  1. Cevapla
    gülsüm 13/02/2018 at 11:43

    Çok dayanıklı ve pratik

  2. Cevapla
    gülsüm 13/02/2018 at 11:44

    Çok dayanıklı ve pratik fiyat açısından da oldukça uygun

Yorum Bırakın

Temiz Temiz