SODASAN ORGANİK FIRÇALI LEKE ÇIKARICI Jel 200 ml

Uygun Fiyat+1

18,90 TL

En İdeal Site: botanikecza.combotanikecza.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: botanikecza - 18,90 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 04/02/2023 15:36 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
1

Çıkarılması zor diye adlandırdığımız ve gerçekten kabusumuz olan çikolata, vişne suyu, yumurta, kan ya da çimen gibi lekeler Sodasan Organik Fırçalı Leke Çıkarıcı ile sorun olmaktan çıkıyor. Ürün içeriğinde kimyasal yer almıyor. İçeriğinde bulunan organik tarım sertifikalı yağlar sayesinde en çok tercih edilen organik ürünler arasına girmiş durumda.

Bitkisel yağlar, portakal özleri, bitki özlü ethanol, gliserin gibi yağların bileşimi ile elde edilen potasyum bazlı bir sabun olan ürün gelişmiş laboratuarlar da yapılıyor. Birçok teste tabi tutularak müşteriye sunuluyor. Ürünün ambalajı da kolay kullanım sağlıyor.

Uygulama Yöntemi

  • Kutusunda bulunan fırça sayesinde pratik kullanımı olan ürün lekeli bölgeyi nemlendirdikten sonra bir miktar Leke Çıkarıcı damlatarak bekleyiniz
  • Ardından ürün fırçası ile fırçalayarak lekeyi fırçalayabilirsiniz
  • Ardından lekeli eşyanızı durulayarak lekenin çıktığını göreceksiniz.
  • Eğer uygulama sonrası leke hemen yok olmamışsa kısa bir çamaşır makinesi programında yıkandığında lekenin yok olduğu görülecektir.

Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekilen Noktalar  

  • Ürünü kullanırken direk olarak lekeli bölgeye uygulanma şeklinde kullanım sağlanmış bu özelliği ile kullanım alanı dar tutulmuştur.
  • Ürünün kullanım yöntemi sabit yani sadece el ile uygulanabiliyor.
  • Lekeli bölgeye direkt olarak uygulanan ürün fırçasıyla fırçalandığı için çok hassas kumaş ve dokularda kullanıma uygun değildir.
  • Ürün bu yönüne rağmen hızlı sonuç alma ve pratik kullanım sağlaması açısından dikkatli kullanım gerektiriyor.
7 Genel Puan

Fiyat Fayda Dengesi
6.5
Tüm Ekonomik Çevreler Tarafından Satın Alınabilirlik
6.5
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!
Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

Temiz Temiz