SONETT ORGNİK TUVALET TEMİZLEYİCİ

Uygun Fiyat+1

28,50 TL

En İdeal Site: n11.comn11.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: n11 - 28,50 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 04/02/2023 14:21 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
1

Sonett Organik Tuvalet Temizleyici İle Doğal Temizlik

Sonett Organik Tuvalet Temizleyici Temizlik yaparken özellikle tuvalet ve banyo temizliğinde organik ürünler bulmak oldukça zordur. Kullandığınız kimyasal içerikli temizlik ürünleri ise başta sağlığımıza zarar verirken banyo ve tuvaletlerde kullandığımız alanları da tahrip ederek zarar verebiliyor. Bu durumda da temizlemek isterken yüzeylere zarar vermiş yıpratmış oluyoruz.

Sonett Organik Tuvalet Temizleyici bu nedenle daha çok aranan ve tercih edilen organik içirikli temizlik ürünleri oluyor. Sonett Organik Tuvalet Temizleyici bu amaçla üretilmiş ve bu ürün sayesinde aradığımız temizliğe kimyasallara maruz kalmadan ulaşmak mümkündür. Bu organik temizlik ürünü fiyat olarak da diğer kimyasal ürünlerle eş değer fiyattadır ve bütçenizi de fazla yormaz.

Sonett Organik Tuvalet Temizleyici Her Yüzeyde Etkili

  • Sonett Organik Tuvalet Temizleyici Banyo ve tuvaletlerde oluşmuş inatçı yapıda ki kirlere kolayca nüfuz eder ve parçalar.
  • Kiri, kireç kalıntıları, su lekeleri ve üre taşlarını rahatlıkla temizler.
  • Yoğun bir yapıya sahiptir bu sayede tuvalet kenarları ve duvarlarda ki fayanslara da uygulandığında hemen dökülmez ve yavaş yavaş akarak kolaca temizlenmesini sağlar.
  • Ürün organik tarımdan elde edilen sedir ve limon otu yağları ile antiseptik özelliktedir.

Sonett Organik Tuvalet Temizleyici Hoş bir kokuya sahiptir. Sentetik içerikli koruyucu ya da boyar madde içermeyen kimyasal ürünler bulundurmayan yapısı sayesinde güvenle kullanılır. Hayvanlar üzerinde test edilen ürün yüzde yüz biyolojik olarak parçalanır çevreye zarar vermez. Sağlığınızı olumsuz etkileyecek kimyasal içerikli temizlik maddeleri yerine tercih edebileceğiniz ürün hızlı ve kolay bir temizliğe ulaşmanızı sağlar.

7 Genel Puan

Fiyat Fayda Dengesi
7
Tüm Ekonomik Çevreler Tarafından Satın Alınabilirlik
6
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!
Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

Temiz Temiz