SONETT YÜZEY DEZENFEKTANI (SPREY)

Uygun Fiyat+1

47,85 TL

En İdeal Site: ekoveko.comekoveko.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: ekoveko - 47,85 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 03/02/2023 19:31 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
1

Sonett Yüzey Dezenfektanı ile Hijyenik Temizlik

Sonett Yüzey Dezenfektanı Günlük yaşantımızda aldığımız çoğu ürün bünyesinde kimyasal içerir ve buna her gün yeni bir ürün eklenmeye devam eder. Birçok ürün yeterli düzeyde test edilmeden piyasada raflar yerini almaktadır.  Bahsedilen bu kimyasallar “fazla yüklenme” diye tabir edilerek vücudumuzun birçok noktasında depolanıp zehir olma düzeyine ulaşmaktadır.

Sonett Yüzey Dezenfektanı Bu aşamadan sonra çeşitli hastalıklar yorgunluk sendromu, alerjiler, karaciğer sorunları, lenf kanseri gibi farklı şekillerde karşımıza çıkmaktadır. Kullanılan temizlik malzemeleri sadece su ve torak gibi kaynaklarımızı tüketmekle kalmayıp her an soluduğumuz havayı da ciddi oranda tehdit etmektedir.

Sonett Yüzey Dezenfektanı Spreyler, dezenfektanlar, parlatıcılar ve diğer tüm püskürttüğümüz ürünler kısa bir süre sonra ister istemez soluduğumuz havanın bir parçası haline gelmektedir. Tam bu noktada Sonett Yüzey Dezenfektanı organik temizliği ile karşımıza çıkarak tüketiciler beklentilerinin üzerine çıkarmaktadır. Kullanılan bu ürünün %60’ ı cilt tarafından emilerek dolaşım sistemine karışır. Organik olduğu için vücuda zarar vermez.

Sonett Yüzey Dezenfektanı Mineralli temizlik malzemesi kullanıldığından daha az oranda kullanılır ve daha uzun ömürlü olması sağlanır. Alerjik durumu olan kişiler için cilde zarar verme ihtimali yok denecek kadar az düzeydedir. Ürünün organik olmasının bir diğer avantajı ise doğal olması nedeniyle yıkandıktan sonra çiçeklerde gübre olarak kullanılması mümkündür. Dolayısıyla Sonett Yüzey Dezenfektanı gönül rahatlığı ile güvenli bir şekilde kullanılabilir.

Sonett Yüzey Dezenfektanı Ürün İçeriği

  • Bitkisel alkol (etenol) %70
  • Adaçayı ve lavanta etik yağları
  • Girdaplı dönüştürülmüş su
7 Genel Puan

Fiyat Fayda Dengesi
7
Tüm Ekonomik Çevreler Tarafından Satın Alınabilirlik
6
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!
Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

Temiz Temiz