SPIN MOP GOLD TEMİZLİK SETİ

Uygun Fiyat+2

59,90 TL

En İdeal Site: spinmoptemizlikseti.comspinmoptemizlikseti.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: spinmoptemizlikseti - 59,90 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 03/02/2023 20:24 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
2

Spin mop gold temizlik seti eviniz ve iş yerleriniz için yaptığınız temizliğin her zaman kusursuz olmasını istersiniz. Bunun için birçok ürün kullanırsınız. Bu ürünlere farklı miktarlarda ücretler ödeyerek de harcamalarınıza arttırırsınız. İstediğiniz ise yalnızca yaptığınız temizliğin gözle görünür olması ve kalıcılığıdır. Yüzey temizliği için kullanılan temizlik setleri kullanıcılarının aradıkları özellikte ürünler sunarak istedikleri temizliği elde etmelerine yardımcı oluyorlar.

Spin mop gold temizlik seti de tam olarak bu amaçla üretilen son teknolojiyi kullanarak ortaya çıkarılmış bir ürün. Eviniz ve iş yerinizin her alanında kolayca kullanabileceğiniz ve kusursuz temizliği sağlayabileceğiniz bir ürünle karşı karşıyasınız. Bu ürün yepyeni bir teknoloji ve temizlik anlayışına yeni bir yön veriyor.

Spin mop gold temizlik seti Eski ve zor kurutma yöntemlerini unutturacak sistemle mopunuzu yerleştirdiğiniz hazneye tek elinizle hafifçe bastırmanız yeterli olacaktır. Bu kolay ve pratik yöntemle kurulama işlemi sizin için sorun olmayacak. Yüzeyde her hangi bir su lekesi kalmadığında bu teknolojiyi daha iyi fark edeceksiniz. Mop başlığının öne ve yanlara olmak üzere oynar başlıklı yapısı da kolay kullanım ve ulaşılması zor gözüken yerlere ulaşmak için tasarlanmıştır.

İçeriğinde Bulunan Takviyeler

  • 1 Adet Sıkma Kovası
  • 1 Adet Mikrofiber Mop
  • Ayarlanabilir Spin Mop Set Kolu
  • 306 Derece Dönebilen Başlık ile seti ergonomik kutusunda Kolay kullanımı ile eğilip doğrulmadan enerjinizi çok fazla harcamadan temizliğinizi yapmanız mümkündür.
7 Genel Puan

Fiyat Fayda Dengesi
7
Tüm Ekonomik Çevreler Tarafından Satın Alınabilirlik
6
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!
1 Yorum
  1. Cevapla
    sena 14/02/2018 at 12:12

    İçinde bir sürü ürün olduğu için tercih ettim ve çok kullanımı pratik

Yorum Bırakın

Temiz Temiz