SUPER MOP 360 DERECE DÖNER BAŞLIKLI MOP TEMİZLİK SETİ

Uygun Fiyat+1

32,00 TL

En İdeal Site: gittigidiyor.comgittigidiyor.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: gittigidiyor - 32,00 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 03/02/2023 19:55 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
1

Super Mop İle Çok Daha Detaylı Temizlik

Super mop 360 derece döner başlıklı mop temizlik seti Yüzey temizliğinde kullandığımızda hayatı son derece kolaylaştırıyor. Sağladığı kolaylıklar aynı zamanda temizliğin kısa sürede gerçekleşerek ve zamanınızın size kalmasını sağlayacaktır. Super Mop 360 Derece Döner Başlıklı Mop Temizlik Seti kendinize ayıracağınız zamanın uzun olması için hızlı ve hijyenik temizliğin yapılmasına olanak sağlıyor.

Süper Mop 360 Derece Döner Başlıklı Mop Temizlik Seti döner başlıklı ve otomatik sıkma sistemine sahip sınıfının en yüksek kapasiteli kovası ile size hızlı temizlik için olanak sağlıyor. Kovasında bulunan aparatlar ile su içinde dönerek kolayca yıkanır. Pratik kullanım sağlayan sapı aşağı yukarı hareket ile kolay yıkamaya yardımcıdır.

Ürüne Ait Teknik Kullanım Bilgileri

Önden süpürmenize gerek olmadan süpürme işlemi ve silme işlemini birlikte yaparak ekstra efor harcamadan temizlik yaparak zamanınızdan tasarruf edersiniz. Cam, seramik, parke, kalebodur, fayans zeminlerde ve araç dış yüzeylerini temizlemede mükemmel sonuç almanızı sağlar. Uyguladığınız bölgeyi derinlemesine temizler ve kiri içine hapseder tekrar tekrar uygulamanıza gerek kalmaz.

Super mop 360 derece döner başlıklı mop temizlik seti tüm parçaları Türkiye de üretilen yüzde yüz Türk malı patentli bir üründür. Her parçası üst kalitede ürünlerdir. Malzemesi ve kullanım kolaylığı ile size kaliteli bir temizlik imkânı sunar. Hızlı ve kolay temizlik için Süper Mop 360 derece Döner Başlıklı Temizlik Seti ilk tercihiniz olmalıdır. Temizlikten kalan zamanınızı kendinize ayırın ve bu kısa ve etkili temizliğin keyfini çıkarın.

7 Genel Puan

Fiyat Fayda Dengesi
7
Tüm Ekonomik Çevreler Tarafından Satın Alınabilirlik
7
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!
Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

Temiz Temiz