TASKI CLONET EXTRA BANYO VE TUVALET TEMİZLEYİCİ

Uygun Fiyat+1

28,26 TL 72,40 TL

En İdeal Site: n11.comn11.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: n11 - 28,26 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 04/02/2023 15:56 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
1

Taskı Clonet Extra Banyo ve Tuvalet Temizleyici İle Evinizde Her Yer Hijyenik

Taskı Clonet Extra Banyo ve Tuvalet Temizleyici Temizlik yaparken istediğimiz hijyene ulaşmamızı sağlayacak ürünlerden yardım alırız. Bu yardımcı ürünler sayesinde hızlı ve kolay temizlik yapılarak istenilen hijyene ulaşmış oluyoruz. Bu amaçla üretilen birçok markanın bir çok ürünü mevcuttur. Taskı Clonet Extra Banyo ve Tuvalet Temizlik ürünü kolay kullanımı ve hızlı temizleme özellikleri ile diğer markaların ürünlerinden ayrılıyor. Uygulandığı alanda kısa sürede etki ederek hijyen ve ferahlık sağlayan bu ürün sayesinde temizlik yapmak kolaylaşıyor.

Taskı Clonet Extra Banyo ve Tuvalet Temizleyici Seramik ve metal ya da emaye yüzeylerde birikmiş kirece karşı etkili sonuç almamızı sağlayan Taskı Clonet Extra Banyo ve Tuvalet Temizleyici ürünü TSE ve kalite sertifikalı bir üründür. Tabi tutulduğu tüm testlerden başarı ile geçen ürün kimyasal içerik ve sağlığa zararlı maddeler içermez.

Taskı Clonet Extra Banyo ve Tuvalet Temizleyici Uygulandığı yüzeylere zarar vermeden temizleyen ürün sayesinde fayanslarınız ve lavabolarınız zarar görmez. Sulandırmadan direkt olarak uygulanabilen ürün klozetlere dökülerek birkaç dakika bekletilerek durulanmalıdır. Kirler yoğunsa bekleme süresi uzun tutulmalı ve gerekliyse fırça kullanarak uygulanmalıdır.

Taskı Clonet Extra Banyo ve Tuvalet Temizleyici Yüzeylerde ise çok kirli alanlarda yine uzun bekletilerek gerek görülürse silerek ardından durulanmalıdır. Kullanımı zahmetsiz olan ürün sayesinde inatçı kir ve kalıplaşmış kireç kalıntılarından bir defada kurtulabilirsiniz. Aynı zamanda zamandan tasarruf ederken fiyatının uygunluğu sayesinde bütçenizi de korumuş olursunuz. Kolay temizliğin tadını çıkarmak Taskı Cloent Extra Banyo ve Tuvalet Temizleyici ile artık sizin elinizde.

7 Genel Puan

Fiyat Fayda Dengesi
7
Tüm Ekonomik Çevreler Tarafından Satın Alınabilirlik
6.5
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!
Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

Temiz Temiz