TECHNOSPRAY LEKE ÇIKARICI SPREY 400 Ml

Uygun Fiyat0

35,99 TL

En İdeal Site: n11.comn11.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: N11 - 35,99 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 04/02/2023 15:14 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
0

Technospray leke çıkarıcı sprey firmanın ürettiği ürünler arasında farklı bir yere sahip. Ürünün diğer markalar da benzerleri olsa da tam olarak muadili sayılacak ürün mevcut değil. Endüstriyel leke çıkarıcı olarak adlandırılan ürün makine ve gres yağlar üzerinde etkili. Yemek kalıntıları, yağları ve renkli kozmetik lekelerinde de yaygın bir kullanıma sahip.

Uygulandığı kumaşı deforme etmez, dokusuna zarar vermez. Renk değişikliği ya da renkte solma yapmaz. Kumaş türlerinde ayrım olmadan uygulanması da ürünü bir adım öteye taşıyor. Hassas kumaş türlerinde de kullanıla bilen ürün kadife, ipek, yünlü kumaşlar fark etmeksizin güvenle kullanılabiliyor. Bu tarz leke çıkarıcılar için ayırıcı özellikte ise ürünün hassas özellikli kumaşlarda kullanabilir olması.

  • Technospray leke çıkarıcı sprey kolay kullanıma sahip. İyice çalkaladıktan sonra lekeli bölgenin tamamı kaplanacak şekilde 20 cm mesafe ile sıkılmalıdır.
  • Lekenin tamamen kapandığından emin olun.
  • Uygulanan bölgenin tamamen beyaz toz ile kaplanması
  • Bu tozlu yüzey bir elbise fırçası yardımı ile temizlendiğinde lekenin yok olduğunu göreceksiniz.
  • İnatçı lekeler için tekrar uygulama gerekebilir ve tekrar uygulanmasında herhangi bir sakınca yoktur.

Ürünün tek dezavantajı uygulama sonrası ayrıca tedarik etmemiz gereken elbise fırçası. Ürün kendinden fırçalı değil ve yanında uygulama amaçlı bir fırça da bulunmuyor. Bu durumda kullanıcı için tercihleri etkileyebiliyor. Ürün sağlığa zararlı maddeler içermiyor. İçeriğinde çevreye zarar vermeyen ozon tabakasına dost itici gaz içeriyor ve bu gazla püskürtme işlemini sağlıyor.

6.5 Genel Puan

Fiyat Fayda Dengesi
7
Tüm Ekonomik Çevreler Tarafından Satın Alınabilirlik
6.5
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!
Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

Temiz Temiz