Tresan Brennnessel Isırgan Otu Yağlı Saç Şampuanı 500 ml

Uygun Fiyat+2

17,90 TL 31,99 TL

En İdeal Site: n11.comn11.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: N11 - 17,90 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 03/02/2023 20:40 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
2

Doğa Saçlarınız İçinde Mucizeler Sunuyor.

Yağlı saç tipine sahip olanlar bilir. Zordur yağlı saçlar sürekli yıkanmak ister hacmini kaybeder yapışır. Devamlı olarak kirli bir görüntü de kişiyi rahatsız eder. Bu nedenle yağlı saç sahiplerinin gün içinde aktivitelere katılma isteği çok azalır. Fakat tüm bu sorunlar ile mücadele eden özel bir şampuan ile bu sorunlardan kurtulmak mümkün. Zira ürün bu vaat ile piyasaya girmiş durumda. Bu nedenle bizde inceleme ekibi olarak gündemimize alarak ürünü sizler için hem inceledik hem de denedik.

 

Tresan Brennnessel Isırgan Otu Yağlı Saç 500 ml Şampuan yağlı saç tipleri için geliştirilmiş olup ısırgan otu sayesinde de saç köklerini besler ve güçlendirir. Doğanın gücüne her zaman inananları hedef alan şampuan son yıllarda ısırgan otu mucizesine tanıklık edenleri kendine hayran bırakacak nitelikte. Çünkü şampuan özellikle ilk yıkamasında dahi saçlarda gözle görülür bir değişikliğe imza atıyor

Şampuana Ait Teknik Özellikler

 • Isırgan Otu ekstresi ve Panthenol içerir.
 • Isırgan otu, kafa derisinde kan dolaşımının uyarılıp, saç köklerinin beslenmesine ve güçlenmesine yardımcı olur.
 • Isırgan otunun son zamanlarında keşfedilen önemli artılarından biri olan ciltte yumuşama etkisi sayesinde özellikle egzama sorunu yaşayanlar için kısa sürede pozitif değişikliklerin oluşması mümkün olacaktır.
 •  Saçınız çok kirli durumda ise iki ve daha fazla yıkama ile kirden ve yağdan arındırırken günlük yıkama uyguluyorsanız tek yıkama saçınızı yağdan arındırmak için yeterli olacaktır.
 • Sık yıkanan saçlarda görülen cansızlığı ve dökülmeyi eksilten daha kalın saç tellerine sahip olmanızı sağlayan ürün için devrim yapıcı bir etkiye sahip olduğunu söylemek abartı olmayacaktır.
7.5 Genel Puan
Isırgan Otu Mucizesi

Çok daha iyi bir cilt isteyenler için

Fiyat Fayda Dengesi
8
Tüm Ekonomik Çevreler Tarafından Satın Alınabilirlik
8
ARTILARI
 • Ürün son derece kaliteli ve kolay kullanım sunuyor
 • Bilimsel olarak etkileri kanıtlanmış durumda
Kullanıcı Puanı: 5 (1 oylar)
1 Yorum
 1. Cevapla
  elif 13/02/2018 at 13:00

  Saç tellerimi iki kat daha güçlendirdi

Yorum Bırakın

Temiz Temiz