Urgo Çatlak Kremi

Uygun Fiyat+1

14,90 TL

En İdeal Site: farmasanal.comfarmasanal.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: farmasanal - 14,90 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 03/02/2023 19:35 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
1

Urgo Çatlak Kremi İle Kalıcı Çözüm

                Urgo çatlak kremi, ayak çatlaklarına karşı kalıcı çözüm sunmaktadır. Doğal kokuya sahip olan krem, güzel ve ferahlatıcı kokusu sayesinde çatlakların oluşmasını engeller. Böylece eşsiz cilt bakım kremleri arasında yer alarak kalıcı çözüm sunan çatlak kremi, shea yağı içermektedir. Böylece cildinizi derinlemesine besleyerek kalıcı çözümler sunan krem, kolay kullanımı sayesinde güvenilir cilt bakım kremi arasında yer almaktadır. Ayrıca krem, cildin esnekliğini kazanmasına ve çatlak sorunuyla karşılaşma gibi riskleri ortadan kaldırmaktadır. Böylece topuk çatları için kullanılan krem, kısa sürede etkisini göstererek çatlakları yok etmektedir.

Urgo çatlak kremi, yağsızdır. Kolayca emilebilir özelliğe sahip olan krem, cildin beslenmesine yardımcı olmaktadır. Ayrıca krem, her yere rahat bir şekilde taşınabildiği için ihtiyaç doğrultusunda sizlere yardımcı olmaktadır. Kaliteli cilt bakım ürünleri arasında yer alarak topuk çatlaklarının oluşmasını önleyen krem, güçlü onarıcı bakım hizmeti sunmaktadır. Ön taban ve topuklar için sorunsuz bir şekilde kullanılan çatlak kremi, tüm seçkin kozmetik ürünler arasında tercih edilme oranını artırmıştır. Ayrıca ürün, sağlığa zarar verici herhangi bir madde bulundurmadığı için güvenle kullanılmaktadır.

Urgo çatlak kremi, paraben içermeyen formülü sayesinde kalıcı sonuçlar sunmaktadır. Hafif masaj hizmetiyle birlikte uygulandığı takdirde etkisini göstermeye başlayan krem, çatlak sorunuyla karşılaşanlar için kalıcı çözüm sunmaktadır. Böylece deneyenlerin tercihi arasında yer alan bu krem, kalıcı çözümler için en ideal sonucu sunmaktadır.

7 Genel Puan

Fiyat Fayda Dengesi
7.5
Tüm Ekonomik Çevreler Tarafından Satın Alınabilirlik
7.5
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!
Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

Temiz Temiz