Urgo Tırnak Makası

Uygun Fiyat0

14,50 TL 18,50 TL

En İdeal Site: n11.comn11.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: n11 - 14,50 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 04/02/2023 16:06 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
0

Urgo Tırnak Makasıyla Kolay Kesim

                Urgo tırnak makası, kolay tırnak kesimi olarak bilinen temizlik ürünleri arasında yer alıyor. Etkili ve kusursuz kesim hizmeti sunan ürün, Urgo kalitesi ile tırnaklarınızı sorunsuz bir şekilde keser. Kaliteli kişisel bakım ürünleri arasında yer alan Urgo tırnak makası, paslanmaz çeliğe sahiptir. Böylece konforlu ve şık görünüme sahip olan ürün, en güzel hizmeti sayesinde kullanıcılarını memnun etmektedir. Tırnak makası, elden kaymayan özelliğe sahip olduğu için, kolay bir şekilde tutulmaktadır. Üstelik keskin olma özelliği sayesinde tırnaklarınızı kolay bir şekilde kesebilirsiniz.

Urgo tırnak makası, paslanmaz çelik özelliği sayesinde ömür boyu kullanıma sahiptir. Bu nedenle tırnaklarını özenle kesmek ve tırnaklarına özen göstermek isteyenler için en kaliteli temizlik ürünleri arasında yer almaktadır. Böylece kullanıcılarını memnun eden ürün, hızlı kesim özelliği sayesinde tırnakları kolayca kesmektedir. Üstelik ürün uygun fiyatlarla satışa sunulduğu için, en çok satılan ürünler arasında yer alıyor.

Urgo tırnak makası Yüzlerce ürün arasında kişisel bakım ve temizlik konusunda hızlı hizmet sunarak tırnakların temizlik işlerinde dört dörtlük hizmet sunmaktadır. Sert ve kalın tırnaklar için en güvenilir markasıyla tırnak kesimi hizmeti sunan Urgo tırnak makası, sipariş edenler için hızlı kargo ile en kısa sürede istenilen adrese ulaşmaktadır. Böylece güvenilir bir şekilde teslim edilen ürün, kolay bir şekilde tırnak temizliği için kullanılmaktadır.

7 Genel Puan

Fiyat Fayda Dengesi
6.5
Tüm Ekonomik Çevreler Tarafından Satın Alınabilirlik
6.5
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!
Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

Temiz Temiz