Vagi Firming Vajina Daraltıcı ve Sıkılaştırıcı Krem

Uygun Fiyat+5

64,00 TL

En İdeal Site: narecza.comnarecza.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: narecza.com - 64,00 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 04/02/2023 14:46 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
5

Cinsel Sağlık ve İyileştirme Etkisi

Estetik görünüm kadın ya da erkek herkes için son derece büyük öneme sahip. Bu nedenle sadece estetik görünüm üzerinde çalışan özel bir bilim dalı ortaya çıkmış durumda. Güzel olmak ve hissetmek her bayanın hakkı bu nedenle bu alanda üretilen ürünlerin çoğalması oldukça önemli. Genital bölge sorunları ile baş etmek zorunda olan bayanlar ve özellikle doğum sonrasında şikayetleri oluşan bayanlar için sıkılaştırıcı ve daraltıcı kremler son derece büyük önem taşıyor.

 

Bu sorun ile baş etmek üzere üretilen Vagi Firming Vajina Daraltıcı ve Sıkılaştırıcı Krem son yıllarda öne çıkmayı başarmış önemli markalardan biri. Ürün her şeyden önce anti bakteriyel bir yapıya sahip. Bu sayede hem sıkılaştırma ve daraltma görevine odaklanırken hem de genital bölge de fazlası ile temizlik sağlamış oluyor. Agnus Castus maddesi ile zenginleştirilmiş üründe hiçbir yabancı kimyasala yer verilmemiş durumda. Bu nedenle herkesin kullanımına uygun.

Kremi doğum yapmış ya da yapmamış olan herkesin kullanması mümkün. Zira daraltıcı özelliği sayesinde cinsel hazı arttıracak bir etkiye sahip olduğu noktasının altını önemle çizmek gerekiyor. Ayrıca ürünün hormonların artışına da doğrudan etki eden üründe östrojen salınımını artıran özel bir etki yer alıyor.  Ürün genital bölge de yaşanan cilt kuruluğunu önlemektedir.

Vajifirming Vajina Daraltıcı Krem

vajina daraltma egzersizlerinin yanında kullanmanız gereken bir ürün sipariş için http://www.erotikshopkadikoy.com/vajina-daraltici-krem/vagi-firming-vajina-daraltici-krem telefonda...

7 Genel Puan

Fiyat Fayda Dengesi
6
Tüm Ekonomik Çevreler Tarafından Satın Alınabilirlik
5
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!
Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

Temiz Temiz