Vanish Halı Elde Yıkama 850 Ml

Uygun Fiyat0

10,49 TL

En İdeal Site: n11.comn11.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: n11 - 10,49 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 03/02/2023 19:51 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
0

Halı temizliği her evde gereklidir. Kir ve hoş olmayan kokuların giderilmesine yönelik alınabilecek en önemli ve uygun fiyatlı tedbirdir. Evde halıların temizlenmesi mümkündür ve zaman zaman acil gereklilik oluşturabilir. Bu, halı bakımında vazgeçilmez bir şarttır, çünkü basit bir vakumlama her zaman derin bir etki oluşturmaz. Birçok evcil hayvan lekesi ve kirlilik Vanish Halı Elde Yıkamayı kullanarak başarıyla temizlenebilir.

Ürün, halının rengini ve bütünlüğünü değiştiren etkiler göstermez ancak dengesiz boya olan halılarda ürünü kullanmamanızı tavsiye ediyoruz. Ürün klor içermez. Temizlemeden önce halı vakumlanmalıdır. Lekelerin temizlenmesi ve çıkarılması sırasında odanın havalandırılması önerilir.

 

Ürünün kullanımı kolaydır. Su ile inceltildikden ve köpürdükten sonra, köpük halının yüzeyine uygulanmalıdır. Köpük yerleştikten ve kurutulduktan sonra halının vakumlanması gerekecektir. Elektrikli süpürge ile kullanılması tavsiye ediyoruz. Söz konusu vakumlama için yeterli olacaktır. Buna ek olarak, ürün ipek ürünler ve el yapımı halılarda kullanılmamalıdır.

7.5 Genel Puan

Fiyat Fayda Dengesi
7
Tüm Ekonomik Çevreler Tarafından Satın Alınabilirlik
7
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!
Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

Temiz Temiz