Vanish Kosla Leke Çıkarıcı Gold Kristal Beyaz 500 Gr

Uygun Fiyat0

14,93 TL 34,90 TL

En İdeal Site: hepsiburada.comhepsiburada.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: hepsiburada - 14,93 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 03/02/2023 20:18 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
0

Beyazlar, siyahlar ve renklilere göre yıkamada ayrı bir özen ister. Özellikle beyaz gömlekler ve kıyafetler her ne kadar dikkat etseniz de sürekli leke ya da kir tutar. Çoğu zaman bu durum öyle bir hal alır ki artık kıyafetlerinizi gözden çıkarmak zorunda kalırsınız. Hatta lekeleri çıkarmak için kullandığınız ürünlere ve defalarca yıkamaya bağlı olarak artık beyazlar parlaklığını ve dokusunu kaybetmiş olur. Vanish Kosla Leke Çıkarıcı Gold Kristal Beyaz, beyazların ilk günkü gibi parlak ve göz alıcı kalmasını sağlayarak en zorlu lekelere bile meydan okuyan bir üründür.

Vanish, leke çıkarma konusunda uzun süredir hayatımızda olan bir markadır. Perde, halı, koltuk ve giysilerde kumaşların dokusuna zarar vermeden kolayca leke çıkarma özelliği ile ilk sırada yerini alan ürünlere imza atmıştır. Vanish Kosla Leke Çıkarıcı Gold Kristal Beyaz ürünü ile de beyazların en inatçı lekelerden bile arınmasını sağlarken giysilerin ya da kumaşların rengini grileştirmeden canlılığını korur.

Vanish Kosla Leke Çıkarıcı Gold Kristal Beyaz: Beyazlar İçin Esktra Koruma 

Beyazlar, renkli giysilere göre ayrı bir özen ister. Özellikle çay, kahve ve şarap başta olmak üzere inatçı lekelerde kumaşın dokusunun bozulmadan lekenin yok edilmesi gerekir. Okul çağındaki çocuklara sahip annelerin ise en büyük problemleri de kirlenen gömlek manşetleridir. Aynı şekilde gömleklere zarar vermeden tek seferde lekenin hiç bir iz bırakmadan çıkarılması gerekir.

Vanish Kosla Leke Çıkarıcı Gold Kristal Beyaz

Vanish Kosla Leke Çıkarıcı Gold Kristal Beyaz, tek seferde en inatçı lekelerin bile çıkarılmasını sağlıyor. İster leke üzerine direk uygulayabilir isterseniz makinede kullanabilirsiniz. Giysileriniz üzerinde oluşan leke ve kirleri ıslatıp üzerine Vanish’in toz leke çıkarıcısını ekleyin. Biraz bekledikten sonra durulayıp ürünün etkisini gözle görebilirsiniz. Dilerseniz özellikle yoğun kirli beyaz gömlekler de çamaşırları makinenize yerleştirip içerisinde ölçekle toz leke çıkarıcıyo çamaşırlarınızın üzerine serpip tüm çamaşırlarda kristal beyazlık elde edebilirsiniz.

Gömlek manşetleri, beyaz giysiler ve evinizdeki diğer beyaz kumaşlarda ürünü rahatlıkla kullanabilirsiniz. Fakat yünlü ya da hassas kumaşlarda mutlaka kumaşın kullanım talimatlarını okuyun. Eğer kumaşınız leke çıkarıcılar için uygun değilse istenmeyen sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Düşük sıcaklıkta bile %100 etkili leke çıkarma özelliğine sahip Vanish Kosla Leke Çıkarıcı Gold Kristal Beyaz ürününü ön yıkama ya da ekstra durulama olmadan rahatlıkla kullanabilirsiniz.

7.5 Genel Puan

Fiyat Fayda Dengesi
8
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!
Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

Temiz Temiz