VANİSH KOSLA SIVI BEYAZ LEKE ÇIKARICI 2700 ml

Uygun Fiyat+1

27,90 TL

En İdeal Site: gittigidiyor.comgittigidiyor.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: gittigidiyor - 27,90 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 04/02/2023 15:15 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
1

 Leke Çıkarıcılar Arasında Her Zaman Ön Planda

Vanish markası leke çıkarıcı temizlik ürünleri arasında yalnızca ülkemizde değil mevcut olduğu pazarlarda adından fazlaca söz ettiriyor. Vanish Kosla Sıvı Beyaz Leke Çıkarıcı ürün ile her türlü leke ile savaşıyor. Ürünlerinizin dokusuna zarar vermeyen, renkli ve beyazlar için rahatlıkla kullanılabilen bir ürün. Hem elde hem de makinler de güvenle kullanılır. Renklerde solma yapmayan nadir ürünlerde.

Kıyafetlerinizde ki inatçı ve derinlere işlemiş lekeler için doğrudan üzerine dökerek uygulanabilir. Çamaşırlarınızda, tül ve perdelerde oluşan kirler artık sorun değil Vanis Kosla Sıvı Beyaz Leke Çıkarıcı rakiplerine oranla yüzde yüz daha hızlı sonuç almamızı sağlıyor. Ürünün özellikleri yalnızca temizlikteki hızı ve lekelerle savaşı değil elbette.

Ürünün Etki Gösterdiği Alanlar

Vanis Kosla Sıvı Beyaz Leke Çıkarıcı çamaşırlarınızda oluşmuş gözle görülmeyen lekeleri bile çıkarırken oluşmuş ve yuva yapmış bakterileri %99 oranında yok eder. Hijyenik temizlik için güvenle tercih edebileceğiniz bir ürün. Ürünün hijyen açısından özenle geliştirilmiş olması onu ön plana çıkaran özelliklerinden. Renkli ya da beyazlarda kullanılan bu ürünü çamaşırlarınızda kullanmaya başladığınız andan itibaren farkı görmeniz mümkün.

Bir ölçek ürün ile hayalinizdeki temizliğe ulaşıyorsunuz. Her yıkamanız da bir ölçek deterjanlarınıza ekle me yaptığınızda sürekli ve kalıcı hijyene ulaşmış olacaksınız. Çocuklarınızın kıyafetlerinde de güvenle kullanabilirsiniz. Dermatolojik olarak test edilmiş ve onaylanmıştır. Bu özelliği de güvenle kullanmanızı sağlayacaktır.

7 Genel Puan

Fiyat Fayda Dengesi
7.5
Tüm Ekonomik Çevreler Tarafından Satın Alınabilirlik
6.5
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!
1 Yorum
  1. Cevapla
    nadire 14/02/2018 at 11:42

    Çocuklarım rahatlıkla her şeyi yiyebiliyorlar çünkü hem güvenilir hemde beyaz çamaşırlar için oldukça etkili bir ürün

Yorum Bırakın

Temiz Temiz