VANİSH SIVI LEKE ÇIKARICI Pembe 3000 ml

Uygun Fiyat+2

30,90 TL

En İdeal Site: carrefoursa.comcarrefoursa.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: carrefoursa - 30,90 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 03/02/2023 20:23 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
2

Kurumuş Lekeler Artık Sorun Olmayacak

Temizleyici ürünler arasında en çok tercih edilen ürünlerden birisi de Vanish markasının ürünleridir. Bu marka özellikle son zamanlarda ürünlerde gelişme göstererek geniş bir ürün ağı oluşturmuştur bu ürünlere olan rağbet ise ekibimiz tarafından incelenme gereksinimi doğurmuş durumdadır.

Vanish markası leke çıkarı ürünü ile oldukça etkili bir formül yaratmış durumda olup etkili bir temizlik işlemini sizlere sunmaktadır. Etkili formülü sayesinde bir yıkamada sadece bir ölçek ile kıyafetlerinizde, eşyalarınızda derinlemesine bir temizlik sunduğunu test ettik ve onaylayıcı bir sonuca ulaştık. Vanish sıvı leke çıkarıcı ürünü en kötü lekelerden olan çay, çimen, yağ ve hardal hatta kahve lekesini bile etkili bir şekilde çıkarmayı başardığını gözlemledik ve ulaştığımız bu sonuçlar doğrultusunda tüm kullanıcılarımıza bu ürünü şiddetle öneriyoruz.

Vanish markasının ürettiği bu ürün hakkında dermatolojik tüm testler yapılmış olup sağlığa karşı hiçbir tehlikesinin bulunmadığı ve bu ürünün işlevini başarılı bir şekilde gerçekleştirdiği de çok kolay bir şekilde anlaşılmıştır.  Üründe bulunan maksimum güç ve hızı denemek için sadece suya basma yöntemini uygulamanız yeterli olacaktır.

Vanish sıvı leke çıkarıcı ile lekelere veda edin.

Leke varsa, Vanish ile çözümü de var!

Vanish pembesine güvenen hanımlar, çamaşır suyu yerine Vanish kullanıyor; içleri rahat ediyor. Siz de sevdiklerinize Vanish 'i tavsiye edin!

7.5 Genel Puan

Fiyat Fayda Dengesi
7
Tüm Ekonomik Çevreler Tarafından Satın Alınabilirlik
6.5
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!
Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

Temiz Temiz