Vaseline Jel Krem Baby 100 ML

Uygun Fiyat0

10,95 TL

En İdeal Site: sanalmarket.com.trsanalmarket.com.tr
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: migros sanal market - 10,95 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 03/02/2023 19:27 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
0

Vaseline Jel Krem Baby, özel formülü bebeğinizin hassas cildinin ihtiyaç duyduğu nemi sağlar. Bebeklerin hassas yapısından dolayı ciltleri çok çabuk kurur ve pişik oluşur. Bu yüzden ciltlerinin kurumasını ve pişik oluşumunu engellemek için özel bir bakım yapılması gerekir. Tüm Dünya’nın bir numaralı cilt bakım markalarından olan Vaseline, bu noktada annelere büyük kolaylık sağlar.

Günümüzde bebek bakımının en zor yanlarından biri doğru nemlendirici ürünü bulmak oluyor. Çünkü bebeklerin cildinin ekstra hassas olması ekstra saf ve doğal bir ürün ihtiyacı doğuruyor. Vaseline Jel Krem Baby, üç kere saflaştırılan özel ve doğal bir formüle sahip. Bu sayede annelerin en büyük problemlerinden biri olan doğru nemlendirici seçimi zorluğunu ortadan kaldırıyor. Özellikle bezlerden dolayı aşırı sürtünmenin olduğu bölgelerde pişiği önlemesi ürünün en büyük avantajlarından biri. Ayrıca tek ürünle birçok işlevi yerine getirmesi de bir diğer avantajı olarak kabul edilebilir.

Hipoalerjenik Formülü ile Güvenle Kullanılabilir!

Vaseline Jel Krem Baby

Bebeğinizin cildi oldukça hassastır. Bu yüzden her bakım ürününü güvenle kullanmazsınız. Vaseline Jel Krem Baby’nin özel geliştirilen formülü bu sorunu da ortadan kaldırıyor. Hipoalerjenik formülü ile en hassas ciltlerde bile alerjik durumlar oluşturmuyor. Pişik ve kuruluğu önlerken cildin ihtiyaç duyduğu bakım ve onarımı da sağlıyor. Bu sayede daha önce meydana gelen pişiğin giderilmesinde etkin rol oynuyor. Ayrıca cildi beslerken gözeneklerin kapanmasını engelliyor. Bu sayede bebeğinizin cildi rahat nefes alması sağlanıyor. Etkin koruma ve bakım için dilerseniz her gün kullanabilirsiniz.

 

7 Genel Puan

Fiyat Fayda Dengesi
7.5
Kullanıcı Puanı: 5 (1 oylar)
Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

Temiz Temiz