Vestel EKO 5708 T A++ Çamaşır Makinesi

Uygun Fiyat+1

749,90 TL

En İdeal Site: yukko.comyukko.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: yukko - 749,90 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 04/02/2023 16:09 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
1

Vestel Yeni Ürünleri İle Sahnede

Evde temizlik yapmak ve evin temizliği ile başa çıkmak için pek çok farklı makine söz konusu. Fakat temizlik ele alındığında akla ilk gelen ürün şüphesiz çamaşır makineleri oluyor. Bu alanda yüzde yüz yerli malı olarak üretilen Vestel son derece büyük önem taşıyor. Çünkü ürettiği ürünlerde her geçen gün kaliteyi arttıran ve dünyanın önemli üreticileri ile yarışan marka bu yönü ile bakıldığında son derece büyük önem taşıyor.

5 KG yıkama kapasitesine sahip yeni Eko 5708T modeli çamaşır makineleri için giriş seviye bir ürün olarak görülebilir. Fakat yeni evli kişiler için oldukça ideal bir kapasiteye sahip. Ürün 15 dakika da bitecek şekilde çamaşır yıkama operasyonlarına göre hazırlanmıştır. Ürün solo kullanım için uygun ürünler sınıfında yer alıyor.

Makineye Ait Teknik Özellikler

  • 800 Devir olarak belirlenen sıkma devri ile çalışan makine 5 kilo gramlık yıkama bölümleri düşünüldüğünde yeterli bir devir olarak görülüyor.
  • Ayrıca ürünün A+ seri bir makine olduğunun da altını çizmek bu nokta da doğru olacaktır.
  • Makine de 15 farklı yıkama programına yer verilerek son derece geniş bir çerçeve de temizliğin sağlanmasına destek sunulmuş durumda.
7.5 Genel Puan
İşinizi Fazlası İle Görecek Bir Makine

5 kg Yeter Diyorsanız Uzun Yıllar Kullanmanız Mümkün

Fiyat Fayda Dengesi
7
Tüm Ekonomik Çevreler Tarafından Satın Alınabilirlik
7.5
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!
Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

Temiz Temiz