VİLEDA PRATİK PASPAS

Uygun Fiyat+2

77,28 TL

En İdeal Site: n11.comn11.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: n11 - 77,28 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 03/02/2023 20:03 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
2

 Hızlı Ve Kaliteli Temizliğin Adı Vileda Pratik Paspas

Vileda Pratik paspas Pratikliği ile oldukça ilgi görmekte.  Vileda paspas Türkiye’de oldukça çok kullanılmakta olan bir ürün olarak piyasa da yer almaktadır. Vileda’nın son geliştirdiği ürünler arasında yer alan bu paspas sayesinde evi süpürmeye bile gerekmiyor çünkü tozlar paspasa yapışarak etkili bir şekilde temizlik ortamı yaratıyor.

Vileda’nın biraz daha gelişmiş ürünlerinden olup ucunda paspas bulunmaktadır. Paspasın özelliği sayesinde çok kolay ve etkili bir şekilde yerleri temizler. Özel olarak hazırlanmış elips başlık odanızda bulunan en zor bölgelerde bile temizlenmesini sağlar.  Paspas ucunu dilediğiniz zamanda çıkartarak değiştirebilir ya da makinada yıkayabilirsiniz.

Vileda Vileda Pratik paspas pratik ürünü genel olarak temizlik seti halinde kullanılmakta olsa bile vileda paspas tek başına bütün evin temizliğini başarılı bir şekilde gerçekleştirir. Özellikle ahşap parkeleri oldukça iyi ve lekesiz bir şekilde temizlemeye olanak sunar. Paspas oldukça emici maddelerden yapıldığı için asla yerde su izi bırakmaz.

Piyasa da sunulmakta olan benzer ürünler ile karşılaştırıldığında fiyatı biraz daha pahalıdır. Fakat diğer ürünlere oranla kalitesi de daha fazla olmaktadır. Toz, tüy ve saç gibi aklınız gelebilecek her şeyi oldukça kolay şekilde hiç bırakmadan iyi bir şekilde temizlemeyi sağlayacaktır.

Kullanımı

  • Vileda pratik paspas kullanılmadan önce hafif bir şekilde ıslatılabilme özelliğine sahiptir.
  • Kullanım şekli zorunlu değildir, isteyen kuru bir halde kullanmayı da tercih edebilmektedir.
7 Genel Puan

Fiyat Fayda Dengesi
6.5
Tüm Ekonomik Çevreler Tarafından Satın Alınabilirlik
6
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!
Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

Temiz Temiz