VİLEDA SPİNO OTOMATİK SIKMALI TEMİZLİK SETİ

Uygun Fiyat+4

56,90 TL 76,00 TL

En İdeal Site: marketpaketi.commarketpaketi.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: marketpaketi - 56,90 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 04/02/2023 15:19 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
4

Vileda En İyisini Hak Edenler İçin Üretti

Vileda spino otomatik sıkmalı temizlik seti mühendislik harikası bir ürünün reklamı ile piyasaya sunuluyor. Temizlik için kullandığımız araçların başında temizlik setleri geliyor. Vileda bu alanda yıllardır kalitesini kanıtlamış bir marka. Spino Otomatik Sıkmalı Temizlik Seti de bu alanda ürettiği en son ürün. Kolay kullanımı ile harcadığınız eforu minimize edecek sap özelliği ve mopun hızlı temizlenmesi işinizi kolaylaştıracak.

Vileda spino otomatik sıkmalı temizlik seti Kovasında bulunan aparatlar sayesinde hızlı bir sıkma ve gerekli ıslaklıkta mop ile temizliğinizi daha rahat yapacaksınız. Vileda Spino Mekanizmalı sap kolay montaj edilir ve aşağı yukarı hareket edebilmesi sayesinde pratiktir. Kendinize ayıracağınız zamanı temizliğe harcamanıza gerek kalmadan derinlemesine temizliğe en kısa sürede kavuşursunuz. İçiniz rahat ve güvenle temizliğin tadını kendinize ayırdığınız zaman ile çıkara bilirisiniz.

Set İçinde Yer Alan Ürünlere Ait Teknik Detaylar

Vileda spino otomatik sıkmalı temizlik seti Parkeler, seramikler, kalebodur ve cam yüzeylerde güvenle kullanabilirsiniz. Çizilme yapmaz, ıslaklık görüntüsü ve leke bırakmaz. Islak zeminlerde mopun sıvıyı hızlı bir şekilde çekmesi sayesinde kuruluk sağlanabilir. Pratikliğinin yanı sıra ergonomik oluşu su dolu kovayı kolay taşımanıza yardımcıdır.

Vileda spino otomatik sıkmalı temizlik seti şık görünümlü ve renk seçenekleri vardır. Saklarken çok fazla yer kaplamaz. Uzayıp kısalan sapı sayesinde küçük alanlarda muhafaza edilebilir. Mikro fiber özellikli yapısı ile mop temizliği taçlandırır. Tüm mikropları ve kiri ortadan kaldırır. Hızlı ve hijyenik temizlik için ihtiyacınız olan temizlik seti Vileda Spino Otomatik Sıkmalı Temizlik Seti olmalı ve elinizin altında bulundurmalısınız.

7 Genel Puan

Fiyat Fayda Dengesi
6.5
Tüm Ekonomik Çevreler Tarafından Satın Alınabilirlik
6.5
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!
Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

Temiz Temiz