VİLEDA TURBO PEDALLI TEMİZLİK SETİ

Uygun Fiyat+9

79,90 TL

En İdeal Site: n11.comn11.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: n11 - 79,90 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 03/02/2023 19:40 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
9

Vileda İle Turbo Temizlik

Vileda turbo pedallı temizlik seti Temizlik ürünleri alanında ismini en çok duyduğumuz firma Vileda temizlik setleri ile de karşımıza çıkıyor. Ürünleri ve birinci sınıf malzemesi isminin daha fazla duyulmasını sağlıyor. Temizlik yapmak için temizlik setleri ihtiyaç duyduğumuz başlıca ürünlerdir.  Bu temizlik setlerini kullanırken de dikkat ettiğimiz ölçütler genel olarak ürünün gelişmiş özelikleriniz olması ve hedeflediğimiz temizliğe kolay ulaşabilmemiz.

Vileda turbo pedallı temizlik seti  oluşturduğu etki ile bu olanakları sağlayan firmalarda kendi aralarında rekabete girerek her geçen gün bir üst model sayılabilecek temizlik setleriniz kullanıcıyla buluşturmasını sağlamaktadır. Vileda Turbo Pedallı Temizlik Seti de bu ürünler arasında en yenilikçi olanlardandır. Vileda kullandığı malzeme kalitesinin yanına tasarımlarıyla da ön plana çıkıyor. Bu ürünün diğerlerinden ayırıcı başlıca özelliği kovasının alt kısmında bulunan pedal sayesinde sıkma işleminizi kolayca yapabilmenizdir.

Ürünün Kullanım sonrasında Temizlenmesi ve Teknik Detaylar

Vileda turbo pedallı temizlik seti sıkma haznesinin mopu tam kavraması ve pedal yardımı ile istenen nemlilik oranı yakalanabilmektedir. Ayrıca sıkma esnasında su sıçratmaz ve suyu direk kovanın içine gönderen bir mekanizmaya sahiptir. Sapının sıkma pedalıyla uyumlu şekilde hareket edebilir olması da ayırıcı özelliğidir.

Vileda turbo pedallı temizlik seti ile temizlik esnasında kir ve mikroplar içerde muhafaza eder ve yayılmaz. Çamaşır makinasında kolayca yıkanabilen mop döner başlıklı bir aparat sayesinde ulaşılması zor yerleri de temizler. Her zemine uygun uygulanabilmesi ve leke bırakmaması sayesinde tek seferde ikinci kez silmeye gerek olmadan temiz alanlara kavuşursunuz.

Vileda Turbo Pedallı Temizlik Seti

7 Genel Puan

Fiyat Fayda Dengesi
7
Tüm Ekonomik Çevreler Tarafından Satın Alınabilirlik
6.5
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!
Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

Temiz Temiz