VİLEDA ULTRAMAT EASY WRING TEMİZLİK SETİ

Uygun Fiyat+15

99,90 TL

En İdeal Site: happy.com.trhappy.com.tr
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: happy - 99,90 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 04/02/2023 14:58 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
15

Vileda Ultramat ile Detaylı hijyen

Vileda birçok çeşit temizlik ile kullananlara birçok seçeneği değerlendirerek kendilerine en uygun olanı alma olanağı sunuyor. Vileda her ürettiği yeni ürün içinde bir öncekinden daha ileri teknoloji bir setle karşımız çıkıyor. Vileda Ultimate Easy Wering Temizlik Seti tam olarak kolay ve hızlı temizliği tanımlayan bir ürün.

Vileda Ultimate Easy Wering Temizlik Seti Şuana kadar üretilmiş tüm özellikler ile birlikte şık bir tasarımla da göze hitap ediyor. Tüm parçaları için tek tek özel tasarım demek yanlış olmayacaktır. Bu ürünle temizlik setinden beklediğiniz tüm işlemleri gerçekleştirmeniz ve istediğiniz sonuca ulaşmanız mümkündür.

Etkili Kullanım için İp Uçları

Vileda Ultimate Easy Wering Temizlik Seti Tasarımı ile göz dolduran Vileda Ultimate Easy Wering Temizlik Seti 360 derece oynar başlıklı mop sayesinde her yere nüfuz eder ve her noktaya ulaşır. Mikro fiber liflerden oluşan mop kat kat fazla sıvıyı emebilir. Kiri içinde hapseder dağılmasını engeller. Nemlilik oranı ayarlanan moplar leke bırakmaz ve kiri hızlıca yok eder. Bastırmadan fazla güç kullanmanıza gerek olmadan kolayca temizler.

Vileda Ultimate Easy Wering Temizlik Seti Aynı zamanda yıkama ve sıkma kısmında kovasında bulunan son teknoloji mekanizma yaşlı ve hamilelerin bile kendilerini zorlamalarına gerek duymadan pedala ayakları ile basmaları sayesinde hızlıca sıkılır. Sıkma işlemi esnasında su sıçratmaz. Teleskopik sapı ayarlanabilir boydadır ve hafiftir. Kullananı yormaz. Her yüzeye uygun kullanımı ile çizilme ve leke yapmaz aksine her hangi bir parlatma maddesine ihtiyaç olmadan parkelerinizin parlamasına yardımcı olur.

Vileda Easy Wring Ultramat

Vídeo de Animación 3D.

7 Genel Puan

Fiyat Fayda Dengesi
7
Tüm Ekonomik Çevreler Tarafından Satın Alınabilirlik
6
Kullanıcı Puanı: 3.5 (2 oylar)
2 Yorumlar
  1. Cevapla
    yıldız 14/02/2018 at 12:34

    Fiyatı yüksek olabilir ama çok kaliteli ve tek seferde kullanıma uygun bir ürün

  2. Cevapla
    Sermin 20/02/2018 at 02:30

    Bu ürünü nerden bulabilirim

Yorum Bırakın

Temiz Temiz