Wartner Nasır Kalemi

Uygun Fiyat+7

39,00 TL

En İdeal Site: kozmela.comkozmela.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: kozmela - 39,00 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 03/02/2023 19:50 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
7

Wartner Nasır Kalemi İle Nasır Derdine Son

                Wartner nasır kalemi, yumuşak ve sert nasırların giderilmesi için kullanılan kişisel ayak bakım ürünleri arsında yer almaktadır. Ürün, kolay kullanıma sahip olduğu için, nasır bölgesine de kolay bir şekilde uygulanmaktadır. Etkili sonuçlara yaratan ürün, kısa sürede oluşan nasırları yok etmektedir. Böylece nasır derdine son veren ürün, Wartner güvencesiyle tescillenmektedir. Yeni nesil nasır giderici ürünler arasında yer alan nasır kalemi, ilk günden itibaren etkili sonuçlara neden olur

Wartner nasır kalemi, uygulayanlarda gözle görülür sonuçlar yarattığı için, ayak bakım ürünleri arasında en kullanışlı ürünler arasında yer alıyor. Ürün garantili olduğu için en kaliteli hizmeti sunmaktadır. Kolay uçlu başlığı sayesinde jelin kolayca dışarıya çıkmasına yardımcı olan bu ürünün sağlığa zarar verici herhangi bir yanı bulunmamaktadır. Temizlik ürünleri arasında yer alan nasır kalemi, kanıtlanmış ürünler arasında yer aldığı için, kullanıcılarına kusursuz hizmet sunmaktadır. Ayrıca kalem, inatçı nasırlar için en etkili çözümü sunmaktadır. Ayrıca ürün her yere taşınabildiği için ihtiyaç anında hemen kolay bir şekilde nasır kalemini nasır oluşan bölgeye kolay bir şekilde uygulayabilirsiniz.

Wartner nasır kalemi, sivri uçlu özelliği sayesinde jeli anında dışarıya atarak nasır bölgesine sorunsuz bir şekilde uygulanmaktadır. Bu nedenle nasır derdinden kurtulmak isteyenlerin tercih etmiş oldukları kişisel ayak bakım ürünleri arasında nasır kalemi yer almaktadır.

WARTNER Siğil&Nasır kalemleri ile Wartner Çözer!

Farklı konsantrasyonlardaki TCA içerikleri ile kalem formda uygulama kolaylığı sağlayan Wartner ürünleri ile göz ardı edemeyeceğiniz Siğil ve Nasır probleminizi Wartner Çözer!!

7 Genel Puan

Fiyat Fayda Dengesi
7
Tüm Ekonomik Çevreler Tarafından Satın Alınabilirlik
6.5
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!
Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

Temiz Temiz