WİNKEL SİLİKON SPREYİ 500 ML

Uygun Fiyat0

15,00 TL

En İdeal Site: nalburcuk.comnalburcuk.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: nalburcuk - 15,00 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 04/02/2023 16:12 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
0

Winkel Silikon Spreyi kullanım alanı olarak genellikle plastik ve kauçuk yüzeyler için önerilmektedir. Metal yüzeylerde kullanılabilir olması ürünün ayırt edici özelliklerinden bir tanesi. Bu ürün sayesinde metal, plastik ya da kauçuk yüzeylerde uzun süren koruma ve bakım sağlamış olursunuz.

Gıcırtı sorununu giderme amaçlı tercih edilen ürünlerin başında Winkel Silikon Sprey geliyor. Ürün daha çok araç iç ve dış aksamlarının bakım ve korunması için kullanılıyor desek yanlış olmaz. Araç aksamlarında oluşan gıcırtı için kesin çözüm Winkel Silikon Sprey. İçeriğinde bulunan antistatik özelliği ile tozlanmayı uzun süre engeller.  Araç içinde bulunan plastik ve kauçuk bölgelere uygulanarak uzun süre temizlik sorunu yaşamazsınız.

Özellikle araç iç ve dış aksamları için kullanılan ürün;  suya, soğuk havalarda -60’ a kadar sıcak havalarda ise +200 dereceye kadar dayanıklıdır. Basınçlı su ile yıkama sonrası çoğunlukla araçlarda oluşan gıcırtı için çözüm olan ürün Winkel Silikon Sprey. Eğer bu tip bir sorun yaşarsanız araç iç aksamlarında camlarınız için gıcırdama sorununuzda ya da lastiklerinizde, hortum bağlantı ve kablo montajlarında güvenle tercih edebilirsiniz.

Ürünü yalnızca bu alanlarda değil plastik enjeksiyon işi için kullanılan makinelerde üretilen malzemenin kalıptan kolay çıkmasını sağlamaktadır. Eğer isterseniz tekstil sektörün de kullanılan makineler için kayganlaştırıcı olarak kullanmak mümkündür. Winkel Silikon Sprey birçok testten geçirilerek uygulandığı bölgeye herhangi bir zarar vermediği saptanmış bir üründür.

7 Genel Puan

Fiyat Fayda Dengesi
7
Tüm Ekonomik Çevreler Tarafından Satın Alınabilirlik
6
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!
Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

Temiz Temiz