Würth Cam Temizleyici Köpük Sprey 500 Ml. Made in EU

Uygun Fiyat+1

38,37 TL

En İdeal Site: n11.comn11.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: n11 - 38,37 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 04/02/2023 14:17 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
1

Kış Koşullarında En İyi Seçim

Aracına değer veren herkes için özel ürünler tasarlayan Alman devi Würt cam temizleyici ürünlere büyük önem veriyor. Zira cam yüzeylerinde oluşan kire bağlı olarak her yıl on binlerce kaza olduğunu söylemek iyi bir haber olmasa da gerçeği yansıtan yönü ile bir uyarı anlamı da taşımaktadır.

 

Würt işte tam olarak bu soruna çözüm bulmak amacı ile üretmiş olduğu cam temizleme sprey köpüğünü piyasaya sürmüş durumda. Bizde inceleme ekibi olarak ürünü aldık kullandık ve sizler için değerlendiriyoruz.

  • Temizleme ürünlerin en büyük sorunlarının başında gelen sürüldüğü bölgeden akma sorunu bu ürün ile tarihe karışmış durumda. Çünkü söz konusu sprey hiçbir koşul altında sıkıldığı bölümden farklı bir alana dağılmıyor.
  • Otomobil ve Tüm araçlarının korkulu rüyası olan sinek ve böcek kalıntıları camlarda istenmeyen kirler oluşturmakta ve çoğu zaman söz konusu lekeleri temizlemek uğruna pek çok kişi camları çizmektedir. Fakat bu ürün ile artık kazıma derdi tarihe karışacak. Çünkü ürün sıkıldıktan bir süre sonra kendi kendine söz konusu bölgede yer alan lekeyi çözüyor.
  • Cam üzerinde istenmeyen lekelerden olan kuş pislikleri ve cam sileceklerinin bıraktığı plastik izleri ile mücadele konusunda da çok başarılı olan bu ürün iki soruna da zorlanmadan çözüm üretebilme kapasitesine sahip.

 

Nasıl Kullanmanız Gerekiyor?

                Würt bu ürün için bir kullanım kitapçığı yayımlamış durumda. Ürünü tam etki alabilmek için mutlaka bu yöntemler ile kullanmanız gerekiyor. Öncelikli olarak ürün kullanılmadan önce mutlaka çalkalanmalı ve olabildiğince yakın mesafeden lekenin olduğu bölgeye sıkılmalıdır.

Sıkıldıktan kısa süre sonra kuru olan bir bez yardımı ile lekeli bölgeyi sıkmak yeterli olacaktır. Eğer bu yöntem ile kullanırsanız ve etki süresini beklerseniz son derece ekonomik bir kullanım sağlamış olacaksınız.

Sıcak yüzeylere sıkılmaması gerekilen ürün için parlama ve ekti düşüşü yaşandığı için mutlaka aşırı sıcak olmayan dönemlerde uygulama tavsiye edilmektedir. Ürün patlama ya da alev alma riski taşımamaktadır. Sadece söz konusu içeriği aşırı sıcak etkisiz kılabilmektedir.

7 Genel Puan

Fiyat Fayda Dengesi
7
Tüm Ekonomik Çevreler Tarafından Satın Alınabilirlik
6.5
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!
Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

Temiz Temiz