Würth Konsantre Cam Temizleme Sabunu 32 ml

Uygun Fiyat0

10,80 TL

En İdeal Site: gittigidiyor.comgittigidiyor.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: gittigidiyor - 10,80 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 03/02/2023 20:23 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
0

Würt Ürün Çeşitliliği

Dünya üzerinde yer alan en eski bakım onarım yedek parça sağlayıcısı olması yanı sıra el takımları ve tamir araçlarının üretimi ile de öne çıkan Würt oto boya ve tamir ekipmanlarından sonra temizlik ürünlerine de geçiş yapmış durumda. Bu alanda oldukça büyük bir tecrübeye sahip olan şirketin bu adımı pek çok kişi tarafından geç kalınmış bir adım olarak görülüyor.

Würt konsantre cam temizleme sabunu ile incelememize takılmış durumda. Çünkü kısa süre de piyasa da en çok aranan ürünlerden birine dönüşmüş olması ürünü ilk kez alacak olanlar için de merak uyandırıyor. Bu nedenle bizde ürün üzerinde bir test yapmaya karar verdik. Alman teknolojisinin dünyaya armağanı olan Würt bu üründe cam temizlemeden daha öte cam koruma hizmeti de sunuyor.

Ürün Özellikleri ve Kullanımı

  • Kullanıldığı yüzeyi komple kaplayan ürün tamamen yağ ve kirin düşmanına dönüşmektedir. Kullanıldığı yüzeyi özellikle trafikte oluşan kirlerden uzun süre korumaya yönelik tasarlanmıştır.
  • Ayrıca geçmişten kalan çiziklerin oluşturduğu yansımaları da gideren ürün bu sayede bu bölümlerin oluşturduğu ışık kırılmalarından kaynaklı olan görme sorunlarını da ortadan kaldırmayı vaat ediyor.
  • Sileceklerin özellikle yağmur sonrasında hem cam üzerinde çizme sorunu hem de bıraktığı izlerin uzun süre camda istenmeyen bir görüntüye sebep olmasını ürün tek başına engelleyecek kaliteye sahip.

 

  • Yolda giderken cama yapışan sineklerin bıraktığı lekeler herkes için kabus niteliğinde. İnatçı lekelere dönüşen bu izlerin camda hiç yapışmaması için Würt konsantre ürününe sonuna kadar güveniyor.
  • Polikarbonat olarak imal edilen camlarda her hangi bir deformasyon oluşturmuyor. Ayrıca boya ve lastik ile de kullanılabilen ürün son derece yüksek bir çözeltiye ulaşabiliyor. 1’e 100 uygulayabileceğiniz ürün bu sayede çok daha uzun süre kullanmanızı sağlayacak.
  • Binek araçlar için 3 litrelik cam sileceğine eklendiği taktirde fazlası ile yeterli olacak olan ürün sık sık takviye derdinden sizi kurtaracaktır.
  • Ayrıca ürün kapağı dozaj kontrolü yaparak cam suyunuza ilave etmeniz için özellikle imal edilmiş durumda. Ürün aracın her bölgesinde kullanıma uygundur. Bu nedenle cam ya da jantlar fark etmeksizin koruma sağlayacaktır.

Wurth Window Seal

Rain-repellent glass sealant for greater driving safety thanks to an improved view and greater service life of the windshield wipers. Application Process 1. Pre-clean the glass surface must...

7 Genel Puan
Kış Hazırlığı Yapanlar İçin Oldukça Önemli Bir Ürün

Kış mevsiminde hazırlıksız kalmamak için ürünü kullanmanız size fayda sağlayacaktır.

Fayda Fiyat Dengesi
7.5
Tüm Ekonomik Çevreler Tarafından Satın Alınabilirlik
7
ARTILARI
  • Konsantre olması oldukça uzun süre kullanımı sağlıyor
  • Ürün Würt kalitesini gerçek oranda yansıtıyor
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!
Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

Temiz Temiz