Yves Rocher Nemlendirici El Bakım Kremi

Uygun Fiyat+1

24,90 TL

En İdeal Site: yvesrocher.com.tryvesrocher.com.tr
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: yvesrocher - 24,90 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 03/02/2023 20:09 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
1

Yves Rocher Nemlendirici El Bakım Kremi İle Cilt Bakımı

                Yves Rocher nemlendirici el bakım kremi, cildine önem verenler için tercih edilen kişisel bakım ürünleri arasında yer almaktadır. Krem, koruyucu özelliğe sahiptir. Bu nedenle hafif ve ince dokusu sayesinde yapılandırıcıdır. Nemlendirici özelliğe sahip olan krem, elleri yoğun ve kalıcı bir şekilde nemlendirir. Böylece cilde yumuşaklığı geri kazandıran krem, hızlı emilme özelliği sayesinde pratik bir kullanım sunar. Böylece kolay kullanıma sahip olması özelliği sayesinde elleri uygulandığı andan itibaren kısa sürede yumuşatan el bakım kremi, yağlı bir his bırakmayarak koruyucu kişisel el bakım ürünleri arasında yer almaktadır.

                Yves Rocher nemlendirici el bakım kremi, yüksek oranda bitkisel içeriğe sahiptir. Bu nedenle kısa sürede etkisini gösteren krem, ellerin güzel görünmesine yardımcı olmaktadır. Çatlakların oluşmasının önüne geçerek günlük kullanıma sahip olan bu krem, mineral yağ, paraben,, silikon gibi maddeler içermemektedir. Ayrıca ürün, hassas ciltler üzerinde test edildiği için dermatolojik olarakta kanıtlanmış kişisel bakım ürünleri arasında yer almaktadır.

Yves Rocher nemlendirici el bakım kremi Böylece sağlığa zarar verici herhangi bir maddeye sahip olmamasından dolayı bu krem günlük olarak güvenle kullanılmaktadır. Yves Rocher nemlendirici el bakım kremi, dış etkenlere karşı özelliğe sahiptir. Bu nedenle cilt bakımı konusunda en iyi sonucu vererek elleri nemlendiren ve ellerin eski güzel görünüme sahip olmasına yarımcı olan krem, en kaliteli el kremleri arasında yer almaktadır.

7.5 Genel Puan

Fiyat Fayda Dengesi
7.5
Tüm Ekonomik Çevreler Tarafından Satın Alınabilirlik
6.5
Kullanıcı Puanı: 4 (1 oylar)
Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

Temiz Temiz