ZİNON EC EMÜLSİYON HAMAM BÖCEĞİ İLACI

Uygun Fiyat+1

64,74 TL

En İdeal Site: haseremarket.comhaseremarket.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: haseremarket - 64,74 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 03/02/2023 19:36 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
1

Zinon EC Emülsiyon Hamam Böceği İlacı ile Kontro Sizde

Zinon DDVP’ nin durdurulmasının ardından firmanın üç aktif maddeli Zinon EC Emülsiyon Hamam Böceği İlacı üretmeye başlamasıyla raflarda yerini almıştır. Üç aktif madde açık ya da kapalı alanlarda böcekler üzerinde düşürücü etkisi olmuştur.

  • Permethrin %6.5 ( öldürücü etkisi )
  • Tetromethrin %1.4 (ani düşürücü etkisi )
  • PBO %7 (irite edici ve açığa çıkarıcı etkisi )

Zinon EC Emülsiyon Hamam Böceği İlacı diğer ilaçlardan farklı olarak üç aktif maddeyi barındırmasından ötürü başarı oranı yüksek bir üründür. ULV makineleri ve pulverizatör pompalar ile ilaçlama imkanı daha rahattır. Günümüzde artık büyük bir sorun haline gelen mücadelesi sıkıntılı olan kene, pire, tahtakurusu, kan emici asalaklar ve hamam böceğinde kullanım sonrası yüksek bir başarı oranına sahiptir.

Zinon EC Emülsiyon Hamam Böceği İlacı Kullanım Alanları

Zinon EC Emülsiyon Hamam Böceği İlacı Ev ilaçlama, restaurant ilaçlama, depo ilaçlama, fırın ilaçlama, site ilaçlama, fabrika ilaçlama, apartman ilaçlama, gemi ilaçlama, okul ilaçlama, pasaj ilaçlama gibi açık alanlarda, kapalı alanlarda ve arazi alanlarında kullanıma oldukça uygundur.

Zinon EC Emülsiyon Hamam Böceği İlacı Kullanım Oranı

Zinon EC Emülsiyon Hamam Böceği İlacı üzerinde yer alan etikette ilaçlamalar için oranlar belirtilmiştir. Belirtilmeyen böcekler için en yakın böcek türünün oranını kullanmak mümkündür. Mesela tahtakurusu için karasineğin ilaçlama oranı örnek alınabilir.

Zinon EC Emülsiyon Hamam Böceği İlacı İlaçlama Şekilleri

Zinon EC Emülsiyon Hamam Böceği İlacı Kalorifer böceği ilaçlama, kene ilaçlama, hamam böceği ilaçlama, sivrisinek ilaçlama, karasinek ilaçlama, pire ilaçlama, tahtakurusu ilaçlama, karınca ilaçlama, örümcek ilaçlama, tatarcık ilaçlama çıyan ilaçlama, kırkayak ilaçlama, akrep ilaçlama, salyangoz ilaçlama için uygun bir üründür.

7 Genel Puan

Fiyat Fayda Dengesi
7
Tüm Ekonomik Çevreler Tarafından Satın Alınabilirlik
6
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!
1 Yorum
  1. Cevapla
    hayri 13/02/2018 at 13:14

    Ürün çok kaliteli ve %100 etkili

Yorum Bırakın

Temiz Temiz